Tõekeskus

Pimestunud armastusest teadliku armastuseni

3-PÄEVANE TÖÖTUBA (5-7 juuli 2024) SVAGITO LIEBERMEISTERIGA,
et õppida mõistma oma käitumist, tundeid, uskumusi ja mõnikord ka füüsilisi probleeme, mis tulenevad kollektiivsesse gruppi kuulumisest.

KELLELE SEE ON: Kõigile kellel on raskusi suhetes, vanemate ja laste konflikte, mittetoimivaid ärisuhteid, lahendamata terviseprobleeme, suuna ja eneseteostuse puudumist elus või on hädas suhetes rahaga.

MILLEST SEE ON? Igas sotsiaalses grupis juhivad teatud väljaütlemata ja enamasti teadvustamata seadused kõigi sellesse rühma kuuluvate inimeste käitumist. Kannatused tekivad tavaliselt siis, kui üks või mitu selle süsteemi liiget rikuvad alateadlikult neid arhailisi seadusi.

Lahendustele suunatud sekkumised toovad mõistmist, selgust ja tervenemist kõikidesse meie suhetesse, sealhulgas vanemate ja esivanemate, partnerite ja laste ning ka töö- ja äripartnerite suhtes.

Perekonstellatsioon on võimas meetod, mis aitab meil kiiresti ära tunda ja lahendada ebatervislikud segadused meie peresüsteemis, mis mõnikord hõlmavad mitut põlvkonda. See on ainulaadne meetod kollektiivse trauma ületamiseks ja tervendamiseks.

Svagito picture

SVAGITO LIEBERMEISTER on psühhoterapeut ja vaimne õpetaja, kes on olnud valgustatud müstiku Osho järgija aastast 1980. Oma kursustel ja koolitusrühmades ühendab ta lääne teraapiameetodeid idamaade meditatsioonimeetoditega ning on tuntud oma selguse ja südamlikkuse poolest tema õpetustes, toetades inimesi nende isiklikus arengus. Loe tema kohta lähemalt siit.

PIMESTUNUD ARMASTUSEST TEADLIKU ARMASTUSENI on 3-päevane töötuba, mis aitab leida rahu ja leppimist oma pereliikmetega või kõigiga, kellega oleme lähedalt seotud. Õpime mõistma mis tahes suhteprobleemi algpõhjust ja avastame, kuidas oleme seotud oma pere, kultuuri või riigi kollektiivse energiaväljaga ning kuidas eelmiste põlvkondade traumad meie elu ja otsuseid ikka veel mõjutavad. Teadmatud sidemed meie vanemate ja pereliikmetega hõlmavad mitut põlvkonda ja on enamiku inimeste kannatuste põhjuseks.

TÖÖTOA ANDMED

Kuupäev: 5 – 7 juuli 2024

Aeg: reedel 10:00-20:00 (lõpuaeg on ligikaudne)

laupäeval ja pühapäeval 07:30-20:00 (lõpuaeg on ligikaudne)

Koht: Kadaka konverentsikeskus, Kadaka tee 4, Tallinn, Eesti

Keel: Töötuba toimub inglise keeles koos tõlkega vene keelde

Töötoa osaluspanus: 330€ (sisaldab ainult osalemist ja kohvi/teepause. Osalejatel tuleb organiseerida transport kohale ja tagasi, vajadusel majutus, lõunasöök jne.)

Kindlusta endale koht töötoas: registreerimiseks kirjuta irina@vimberg.com ning sulle saadetakse pangarekvisiidid 100€ osavõtukinnituse tasu ülekandmiseks. Ülejäänud summa tuleb kanda enne 30. juunit samale pangakontole või anda üle enne töötoa algust sularahas kohapeal.

Early Bird erihind: hind 280€ kehtib juhul, kui sooritad ühe 280€ täismakse pangakontole enne 30.04.2024.

Palun andke meile teada, kui vajate oma ettevõttele arvet ja me korraldame selle.

Kohtade arv on piiratud, seega kiirusta!